Usuwanie korozji z błotnika/malowanie


catering Lublin
Późni! szpachlówko, tacko budowlano. Co za wieśniak!
W starym sztruclu jakim jest audi a6 c5 to nie opłaca nic lepszego tylko taka fuszera.
Zrobiłeś w miarę tanio - klient tak chciał i git, ale czy nie byłoby jednak szybciej wyciąć kawałek blaszki, ten ubytek wyrównać, szybko przyspawać i dopiero dać szpachel? Moim zdaniem koszt podobny, zrobione lepiej i szybciej niż się bawić w zaklejanie tego żywicą :D
Fajna robota. Fajny tutorial. Super. Przydal by mi sie garaz ;/ Mam Mazde 6 i wszystko jasne (tragedii nie ma ale jeden sezon i nadkola ta sama bajka)
Łatwiej i lepiej byłoby wspawac kawałek blaszki... 
szkoda że nie pokazałeś jak to wygląda po ściągnięciu maskowania
pozdrawiam JK
a napisz co to za plyn bo nie moge wylapac nazwy
ja jestem kompletnym laikiem i stad moje pytanie, czemu po zmianie cisnienia czy ustawien dyszy zmieni sie kolor skoro mamy nalany do pistoletu ten sam kolor farby?
Pytanie:.....można kłaść pod lakier ocynk na zimno?
Pianka/gabka na wstępie stosowana jest jako zabezpieczenie przed rezonansem jaki generuje błotnik + nadkole. Jest konieczny z powodu akustyki.
Można kłaś podkład na nie zmatowiony lakier? 25:59, 27:07
Dziwna technologia jak dla mnie bez sensu ciekawe jak po lakierowaniu kolor pasuje skoro na ostro przy takiej małej naprawie kolego mogłeś sobie jeszcze ten blotnik cieniowac a nie od kantu do kantu baza przede wszystko maszynka miejsce podkładu pod bazę przematowac 320 a resztę blotnika papierkiem 800 na sucho bazę położyć w miejscu podkładu jedna warstwę wylana na gotowo zrobić wypylke (cieniowanie) zebrać odkurzacz scierka antystatyczna i dopiero cały element klarem też jedna pełna warstwę i wystarczy.pobawić się na troszkę mniejszych cisnieniach i dolewac więcej, nie pocieknie baza 1.2 wypylka 0.8 klar 1.5 przy dyszy 1.3 wsb i na gola blasze koniecznie wytrawka jakiś podkład anty korozyjny i bd git jak zastosukesz moje rady zaoszczędzisz sporo czasu nawet nie mając kabiny z grzaniem da się szybko i porządnie robić 
Zbyt blisko masz  guna.
Ile trzymasz           20 cm?
Co to   Klar?
Faktycznie  inna strona
Bardzo przydatny film instruktażowy. Jestem pod wrażeniem!
Dobry Janusz xD
Do wiosny to już auta nie będzie :p Albo do żyda albo na szrot. Toż to nastoletnia zżarta przez rudą Mazdunia! :D A tak na serio to może poprawie, narazie tak by było na przegląd, na szybko bo w sobotę mam. ;)
- Dołączcie do dyskusji.

Dane:

Widziano: 740120 w ods.
Czas: 45m 16s w s.
Ocena: 1639 w pkt.
Powyższe dane dotyczą
Usuwanie korozji z błotnika/malowanie.